Podnikáte v oboru ubytování?

Každý úspěšný hoteliér ví, že se k němu budou hosté vracet jen v tom případě, pokud budou spokojeni. A spokojeni budou, pokud bude jeho hotel dostatečně útulný.

V hotelu se hosté musí cítit jako doma

K pohodovému pobytu v hotelu může velkou měrou přispět bytový textil. Jedním z prvků, který najdete většinou opravdu v každé místnosti, jsou hotelové záclony. Vzhledem k tomu, že jsou hotelové prostory vystaveny velkému provozu, je nutné, aby byly nejen odolné, ale také nenáročné na údržbu. Je také dobré všechny záclony sjednotit do stejného stylu.

Stolování bez ubrusu?

V dnešní uspěchané době se ztrácí celá řada zvyků, které byly dříve nedílnou součástí správného domova. Například doslova nemyslitelné bylo, kdyby se rodina usadila ke svátečnímu obědu a na stole chyběl ubrus. Zatímco doma máme většinou sváteční chvíli spojenou s jídlem jen ve zvláštní příležitosti, v restauraci bychom ji měli prožívat vždy.

  • Proto jsou hotelové ubrusy naprostou nezbytností.

V současné nabídce můžete najít ubrusy z mnoha různých materiálů, pro mnoho různých způsobů použití.

  • Levnější varianta ubrusů z PVC může skvěle posloužit například na venkovní terase.
  • Na druhou stranu čistě bílé ubrusy budou stylovým doplňkem svatební hostiny nebo jiného svátečního večera.

Ubrus Cacao

Každý detail je důležitý

I ten sebeméně náročný host, který se rozhodne strávit noc v hotelu, očekává pohodlí pro noční odpočinek. Velkou měrou ke splnění tohoto požadavku může přispět sám provozovatel ubytovacího zařízení tím, že vybaví lůžka kvalitním a pohodlným povlečením.

  • Tím není samozřejmě řešeno, že pouze luxusní drahé textilní doplňky budou tím pravým.
  • Ložní povlečení může být v prvotřídní kvalitě, a přitom cenově velice přijatelné.

Jednou z důležitých součástí ložního povlečení jsou prostěradla. To by mělo vždy dokonale ladit s ostatními součástmi ložního povlečení. Není to nikterak složité. Současná nabídka je natolik bohatá, že to pravé pro své hosty jistě snadno vyberete. Jednou z možností je například prostěradlo Jersey, které je velice příjemné a vzdušné. Pro větší komfort a snazší manipulaci při povlékání má po obvodu všitou gumu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *