financeprovas.cz ergo cz nahledovy

Jak vybrat majetkové pojištění?

Bezpečnost vašeho obydlí závisí na několika různých faktorech a faktem bohužel zůstává, že ani s poctivou prevencí nedokážete všem potížím budoucnosti dokonale zabránit. S vysokými náklady na nápravu škod ovšem pomáhá majetkové pojištění, kterým by měla disponovat opravdu každá domácnost. Jak a podle čeho ale vybrat ten správný finanční produkt? Na to se podíváme v následujících řádcích.

Nerozhoduje cena, ale pojistné limity a krytí škod

Pokud přemýšlíte nad uzavřením smlouvy o majetkovém pojištění, bezpochyby byste se měli zabývat především výší pojistných limitů a také škodami, které konkrétní produkt kryje. Pokud totiž dojde k podpojištění domácnosti, v případě katastrofy na vás nečeká dostatečné množství peněz ke sjednání nápravy. Takový Bezpečný domov PLUS vám poskytne finanční pomoc ve všech důležitých situacích, jako je požár, zkrat v elektromotorech, útok divoké zvěře, přírodní katastrofa, odcizení stavebních materiálů a mnoha dalších. Zároveň ona pomoc dosahuje i požadované výše.

Finanční produkty se samozřejmě liší nejen v otázkách pojistných limitů a krytí škod, ale také ceny. Zároveň ovšem neříkáme, že levné majetkové pojištění musí nutně znamenat nekvalitní ochranu. Například výše zmíněný produkt je dokonalou kombinací preventivní ochrany proti nebezpečí a rozumné ceny, což většina z vás jistě ocení.

financeprovas.cz ergo cz 01

Všechno vyřešíte za pomoci internetu

Žijeme v pokrokové době a proto když hodláte uzavřít pojištění, nemusíte navštívit žádnou kamennou pobočku ani si domlouvat schůzku s finančním poradcem. Bohatě postačí pár minut volného času kdykoli během dne a přístup k internetu. Všechny seriózní finanční společnosti na svých webových stránkách poskytují kalkulačku pojištění majetku, kde se na základě konkrétních a pravdivých údajů dozvíte, kolik a jak často budete platit. Konečné rozhodnutí je ale jen na vás, nikdo vás k uzavření spolupráce nebude nutit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.