Možnosti bankovního účtu

Bankovní účet využívá v dnešní době určitě každý. Finanční produkt, kam mnohým lidem chodí výplata a odkud naopak posílají pravidelné platby za služby nejrůznějšího charakteru. Věděli jste však, jaké možnosti vám vůbec přináší bankovní účet? K čemu jej využijete a jaké bonusy lze obdržet?

Kývete-li hlavou, že ne, pak přinášíme obecný sumář toho nejlepšího, na co se můžete těšit. Vše samozřejmě v závislosti na tom, jaké bankovní instituci dáte přednost.

Neplaťte za účet ani korunu

I když to nebývá úplným zvykem, neplatíte za vedení ani korunu. Stačí, aby vám na účet chodila výplata, provedli jste alespoň jednu bezhotovostní transakci a vše dostanete zdarma. Včetně nulových poplatků za realizované pohyby, trvalé příkazy, elektronické výpisy a mnohé další.

Úročte své rodinné finance

Některé banky již v základním balíčku nabízí vysokou úrokovou sazbu, s pomocí níž každý den zhodnocujete svůj zůstatek na účtu.

Příjemné je také jednocení několika účtů naráz. Ideální model vhodný pro rodiny, kdy obdržíte také více platebních karet, popřípadě platebních nálepek.

bankovni ucet

Spravujte své peníze odkudkoliv

Internetové bankovnictví je dnes již naprostým standardem, a vy díky němu nemusíte při vyřizování jakýchkoliv záležitostí navštěvovat pobočky bankovních institucí. V posledních letech se také rozmohlo mobilní bankovnictví představující správu financí přenesenou do chytrého telefonu.

Nadstandardní výhody

U hromady bankovních společností se vám dostane například výběru peněz na terminálech Sazky. Tím se rozšiřují mapy klasických bankomatů. Získat můžete nejrůznější online nástroje pro hlídání úspor a spoustu dalšího.

Bankovní účty jsou nepostradatelnou součástí našich životů. Služby, s nimiž máte svoje peníze pod přísným drobnohledem a hlavně neustále k dispozici, ať už jde o osobní či komerční sektor.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Stuart Miles).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *