Recenze: Capital Analysis

Zajímavých finančních a investičních služeb není nikdy dost, proto jsem se rozhodl, že vám trochu blíže představím informační analytickou službu Capital Analysis. Na tu jsem narazil asi před třemi měsíci a upřímně, nedalo mi to. Dle prezentovaných informací o tom, že mohu očekávat úspěšnost 95 % a reálné zhodnocení kolem 11 %, jsem byl plný očekávání. A nutno podotknout, to se dostavilo.

Co všechno mi přinesla služba Capital Analysis?

Nejvíce jsem se těšil na slibované analýzy. K těm jsem opravdu získal přístup a je jich kolem dvaceti až třiceti denně. Jde o analýzy, ale také nejrůznější signály pro vstup a výstup z trhu. O tomto segmentu ani nemusíte tolik vědět, protože kromě toho jsem dostal přístup i k e-bookům a spoustě vzdělávacích videí. Velice efektivním způsobem se tak o investicích na trzích dozvíte všechno důležité.

capital analysis

Mě osobně zaujaly třeba sezónní strategie nebo swingové video deníky. Tohle všechno můžete v rámci konkrétního členství získat. Dozvědět se můžete více zde. Třeba i o tom, že k dispozici je nějaká technická podpora, mobilní aplikace a poradenství.

Aktuálně mám zhodnocení 10,33 %

Abych jenom nepsal o tom, co všechno Capital Analysis umí. Chci se vám pochlubit především s reálnými výsledky, třeba za poslední měsíc. V únoru moje zhodnocení investice bylo na hranici 10,33 %, což je naprosto úžasné. Můj měsíční obchodní plán vytvořený podle těchto odborníků skutečně funguje a já už se chystám na tvorbu strategie na míru.

Když si představím, kolik finančních prostředků bych vložil do nejrůznějších školení a seminářů, abych se dozvěděl to, co u Capital Analysis z několika výukových videí, jsem opravdu rád, že jsem na takovou službu vsadil. Chvála těm letitým odborníkům, kteří se za drobný měsíční poplatek rozhodli uspokojit stovky investorů svými kvalitními analýzami a důkladným sledováním trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *