3 důvody, proč se vyplatí investovat do dluhopisů EIP

Rozhodli jste se investovat do korporátních dluhopisů? V tom případě vás nejspíše nemine zdlouhavý proces analýzy jednotlivých společností, tak abyste vybrali správnou společnost pro nákup dluhopisů. Pokud byste si však chtěli hledání usnadnit, pak pro vás přinášíme tip na společnost Europa Investment Property. A jaké tři hlavní důvody hrají ve prospěch této společnosti?

Slušný výnos a atraktivní obor

Každého investora zajímá především nabízený výnos a oblast, které se firma věnuje. Výnos u společnosti činí 7,5 %, což lze považovat za opravdu příznivý úrok. Výplata úroku probíhá navíc 4 krát ročně a úpis je pouze na 3 roky. Předností je i obor podnikání, kterým je nákup, prodej, rekonstrukce nebo výstavba komerčních, rezidenčních a historických objektů. Jedná se tak o druh krátkodobé investice s jistým podnikáním.

Diverzifikace rizik

Investování do nemovitostí se samo o sobě řadí mezi nejvýhodnější a nejlepší investice, avšak tak jako každý druh investování mají i nemovitosti své rizika. Společnost Europa Investment Property je si toho plně vědoma, proto patří mezi její hlavní pravidlo diverzifikace rizik. A to hned třemi způsoby – geograficky, typové a časově. Nemovitosti kupuje v různých státech Evropské unii, zabývá se různými druhy nemovitostí, jako jsou bytové domy, historické objekty a další nemovitosti a nakonec se zabývá krátkými obchody či dlouhodobým pronájem nemovitostí. Je to tak velice výhodná investice s minimálním rizikem.

Prověřený emitent

Společnost Europa Investment Property patří do investiční skupiny Premiot Group a má za sebou již 20 letou historii. Díky tomu má v oblasti nemovitostí bohaté zkušenosti a disponuje kvalifikovanými odborníky. Pro vydávání dluhopisů pak jako jedna z mála společností vlastní i prospekt od České národní banky, pro jehož získání musí společnost splňovat celou řadu požadavků. Investujte i vy do dluhopisů EIP s garantovaným výnosem a nízkým rizikem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *