Hledáte investici s atraktivním výnosem? Najdete ji v korporátních dluhopisech

Investičních možností je dnes na trhu celá řada, avšak uspět a vyznat se v nich není vždy jednoduché. Mnoho lidí se proto obává investovat své peníze kamkoliv. Přitom zcela zbytečně. Své naspořené peníze můžete investovat například do korporátních dluhopisů, na kterých oceníte výši výnosu v poměru k ověřitelné míře rizika. Poodhalte, jaké jsou jejich výhody oproti státním dluhopisům a do jaké společnosti investovat.

Nenechte ležet své peníze ladem

I vám mohou vydělat investované peníze slušné jmění v rámci investice do korporátních dluhopisů. Svojí investicí podpoříte firmy, které by jinak nemusely mít šanci zrealizovat svůj podnikatelský záměr. Na základě nákupu dluhopisů vám budou vypláceny smluvené úroky z investované částky a na konci vašeho úpisu získáte původní investici nazpátek. A rozhodně nebudete čekat věčnost, jelikož korporátní dluhopisy se řadí mezi krátkodobý typ investice.

Výhody korporátních dluhopisů

Korporátní dluhopisy přináší pro investora řadu výhod, díky kterým strčí ostatní druhy investičních možností do kapsy. Oproti státním dluhopisům nebo spořícím účtům přinášejí daleko zajímavější úročení, které byste těžko hledali i na tom nejlépe úročeném spořícím účtu. Na druhé straně přináší i přijatelnou míru rizika, která je tedy o něco vyšší než u státních dluhopisů, ale zase menší než u akcií. Rizika si navíc můžete vyhodnotit předem díky informacím poskytovaným jednotlivými firmami.

Na kterou společnost se obrátit?

Zajímá vás, kde lze tímto způsobem investovat? Obrátit se můžete například na společnost EMTC – Czech a.s., která vydává dluhopisy EMTC již po delší dobu a má pro svůj dluhopisový program schválený prospekt ČNB. Na trhu je přes 15 let, tudíž jde o dobře prověřenou a zavedenou firmu. Získané peníze z dluhopisů využívá především pro rozšíření a vývoj edukativní aplikace Lipa Land, která zastává v rámci vzdělávacích aplikací významnou roli.

Investujte do projektů, jež mají smysl a kterými bezpochyby dluhopisy EMTC pro Lipa Learning jsou.

 

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 5. 3. 2019, č.j. 2019/025137/CNB/570, které nabylo právní moci dne 7. 3. 2019, ve znění jeho dodatku č. 1 schváleného Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 30. 4. 2019, č.j. 2019/047927/CNB/570, ke sp. zn. S-Sp-2019/00026/CNB/572, které nabylo právní moci dne 3. 5. 2019, a ve znění jeho dodatku č. 2 schváleného Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 4. 6. 2019, č.j. 2019/064535/CNB/570, ke sp. zn. S-Sp-2019/00037/CNB/572, které nabylo právní moci dne 5. 6. 2019, byl uveřejněn na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné jej získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 v přízemí.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *