Co dělat a kde sehnat peníze, když je týden do výplaty příliš dlouhý?

Poslední týden do výplaty bývá ne vždy příjemný. Někdy je tak dlouhý, že máme pocit, že se čas zastavil. Zkrátka se nekrátí doba čekání na výplatu, jen zbylé peníze v peněžence ubývají. Zatímco někdo přežívá s poslední stokorunou, jiný musí poslední peníze vynaložit na úhradu mimořádných událostí a nezbyde mu posléze nic. V takovém případě se člověk ptá, co má dělat a kde má sehnat peníze, které mu obstarají jídlo na pár dnů.

Můžete mít sebevíc dobrý plat, někdy se i přesto ale může stát, že do výplaty nevydržíte s tím, co vám v peněžence zbývá. Důvodem můžou být právě mimořádné výdaje, které se mohou z ničeho nic vyskytnout. A najednou se sami sebe ptáte, co budete dělat. Máme pro vás však celou řadu řešení.

Požádejte o pomoc rodinu

Sourozenci i rodiče jsou tu pro chvilky, jako jsou právě tyto. Pokud se dostanete do situace, že vám v peněžence zbývá pár posledních stovek, s nimiž nemáte šanci do výplaty vydržet, požádejte je o malou finanční výpomoc. Nemusíte si půjčovat desítky tisíc, které ani nepotřebujete, ale půjčte si třeba pár tisíc korun, s nimiž rozhodně do výplaty vydržíte. A po obdržení výplaty jim částku vrátíte zpátky, nebude totiž nijak závratná.

Požádejte o půjčku

Možná však nemáte vztahy s rodiči nebo sourozenci tak skvělé, abyste je požádali o finanční pomoc. Někteří mají rodinné vztahy spíše vypjaté. V takovém případě se nabízí možnost půjčit si. Vzít si nebankovní půjčku, to dnes není nic, za co byste se měli stydět. Podle statistik a průzkumů míra zadluženosti v Česku stoupá, podle statistik je zadlužený každý druhý Čech. Navíc pár stovek korun nebo pár tisíc korun, které si půjčíte, také rázem splatíte, a tak vás půjčka nebude sužovat dlouhé roky.

Doporučujeme zejména rychlou půjčku online jménem Razdva půjčka, v rámci které vám požadovaná suma přistane na bankovním kontu do patnácti minut od schválení úvěru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *