Věděli jste, že můžete použít vaše značkové hodinky jako zástavu na půjčku?

Pokud jste majiteli značkových hodinek, pak určitě víte, že měli velkou cenu, když jste si je kupovali. Pokud jste je dostali například jako dárek, je však možné, že jste o jejich hodnotě ani neměli tušení. Luxusní a značkové hodinky mají svou cenu jako nové, avšak ta jim z velké části zůstává i v případě, že jsou nošené. Rázem tak můžete mít z hezkého doplňku finanční pomoc v případě, že potřebujete půjčit peníze.

Zástava hodinek jako půjčka

Pokud si nechcete půjčovat u banky nebo vám banka úvěr neposkytla, nabízí se ještě jiné řešení, kde si můžete půjčit bezpečně peníze – je jím zástava. Zastavit můžete prakticky jakýkoliv váš hodnotný majetek a právě hodinky se k tomuto účel hodí naprosto skvěle. Jsou všeobecně snadno obchodovatelné, drží si svou cenu a to i pokud byly nošené. Zástava hodinek je možná i tehdy, nemáte-li k nim již některé část příslušenství. Zastavit můžete samozřejmě dámské i pánské hodinky a to různých značek, jako je například Montblanc, Tudor, Rolex, Ulysse Nardin, Bovet, Breguet a další. Cena bude odhadnuta expertem a domluvena ke spokojenosti obou stran. Po vrácení celé půjčky budou hodinky poskytnuté jako pojistka splácení opět plně vaše. Jednání ohledně zástavy je velice rychlé a profesionální.

Možnost výkupu

Druhou možností, jak získat díky hodinkám peníze, je prodej. Pokud je již nechcete nebo se chcete vyhnout nutnosti splácet a hodily by se vám peníze, využijte výkup použitých hodinek, kde vám i za starší typy bude nabídnutá výhodná cena. Peníze získáte v hotovosti a velice rychle. Nejsou zde žádné čekací lhůty. Cena bude stejně jako u zástavy dohodnutá předem a stanovená výhodně ke spokojenosti prodávajícího i kupujícího. Hodnotu hodinek stanovuje odborník s mnohými zkušenostmi. Předběžný odhad se můžete dozvědět již předem po nafocení a popsání vaší nabídky. Pro samotný výkup nebo zástavu si pak dohodnete nezávaznou schůzku na pobočce. Určitě oceníte profesionální jednání a osobní přístup ke každému zákazníkovi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *