2 zpusoby jak muzete zacit investovat do developerskych projektu

2 způsoby, jak můžete začít investovat do developerských projektů

Developerské projekty jsou zajímavým způsobem, jak můžete zhodnotit svoje peníze. V tomto článku vám proto přinášíme dva způsoby, jak to můžete udělat.

Investice do developerských projetů rozhodně nejsou pro každého. Tedy alespoň na první pohled. Existují totiž možnosti, díky nimž může do developerských projektů investovat téměř každý. V následujících řádcích vám proto přinášíme způsoby, jak můžete začít investovat i vy.

Podílové fondy

Investice do realit a developerských projektů je poměrně nákladná. Abyste mohli začít, budete potřebovat poměrně velký kapitál. Tedy alespoň několik milionů. Existuje ale jeden způsob, díky němuž můžete začít s investováním bez nutnosti velké počáteční investice. Spoustě z vás už určitě došlo, že mluvíme o podílových fondech.

Do podílových fondů mohou investovat jak bohatí, tak normální lidí. Připravte se ale na to, že obě skupiny mají odlišné podmínky. A to jak co se týče potenciálního výnosu, tak poplatků. Výnosy fondu kvalifikovaných investorů jsou ale vykoupeny vysokou vstupní investicí, která se zpravidla pohybuje v řádech milionů korun. Jestliže ale tolik peněz nemáte, můžete investovat do otevřených fondů. Tam není částka zpravidla nijak omezena.

Investice na vlastní pěst

V kuloárech se šeptá, že investice do realit a developerských projektů bez vlastního kapitálu je možná. Chce to ale spoustu úsilí a snahy získat informace. Jestliže ale dostatek kapitálu máte, pak se budete moct vrhnout na budování svého realitního impéria v podstatě lusknutím prstu.

I když v dnešní době to bude chcít hodně umění a kontaktů na úřadech, abyste se dostali pokud možno co nejrychleji ke stavebnímu povolení. Existují ale zkratky, jak se k takovým povolením dostat. Jestliže se vám ale nechce začínat svoje realitní impérium, pak máte ještě jednu možnost – přímé investice do developerských projektů. Spousta developerů finanční injekci určitě uvíte a svým investorům nabídne zajímavé výnosy. Například společnost Premiot nabízí kromě pevného úroku i podíl ze zisku z realizovaných developerských projektů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.