ČOV bez úřadů: Je to možné?

„Ach, jak mě se do toho nechce!“ je kolikrát slyšet od lidí, kteří potřebují zrealizovat čističku odpadních vod na svém pozemku. To proto, že si přečetli, jak složitý proces to v České republice je. Nejdříve sehnat dostupného projektanta, kterých je u nás bohužel máme, aby vytvořil projektovou dokumentaci, pak hydrogeologa, aby vystavil svůj posudek, přičemž těch je snad ještě méně, a nakonec zdlouhavě oběhat úřady, aby vodní dílo vůbec povolily. Komu by se do toho chtělo? Něco, o čem lidé mají často představu, že zabere nanejvýše pár týdnů, se tak nakonec často protáhne i na půl nebo tři čtvrtě roku.

house 1031011 1280

Existuje vůbec alternativa? Naštěstí už ano. Dříve to člověk musel vše zařídit na vlastní pěst, ale posledních pět let figuruje na českém trhu společnost ZAKRA, která se zabývá právě fullservisem v oblasti vodohospodářských projektů. Za klienta zrealizuje jak potřebné dokumentace, tak povolení úřadů.

Pokud vás varianta ČOV bez úřadů zaujala, neváhejte mrknout na webové stránky služby. Firma nabízí bezplatnou úvodní konzultaci, v rámci které s vámi probere všechny možnosti a navrhne to nejlepší řešení v poměru cena/výkon pro vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *