Hledáte formu investice? Zkuste Rusňákův realitní fond DRFG.

Většina českých investorů je velmi konzervativní a raději sází na jistotu, než aby příliš riskovali. Právě proto jsou nemovitosti stále vysoce oblíbeným prostředkem vhodným pro investování. Jde o hmatatelné stavby, na které je možnost si sáhnout. Lidé v nich proto vidí opravdovou a stálou hodnotu. Transparentní fond investiční skupiny DRFG se v tuto chvíli zaměřuje převážně na komerční nemovitosti, u kterých je pravděpodobný výnos a mají dobrý potenciál. Zakladatelem investiční skupiny DRFG je podnikatel David Rusňák. Kromě realit se jeho investiční skupina DRFG zaměřuje i na fondy a dluhopisy, o které je velký zájem.

Nemovitostní fond DRFG AIF Real Estate Fund

Nový fond DRFG AIF Real Estate Fund má za poslední dobu velmi dobré a viditelné výsledky. Fond ze začátku zakoupilnemovitosti v hodnotě 963 milionů korun a dnes je toto číslo mnohem vyšší. Původně byl tento fond určen spíše kvalifikovaným investorům, nyní je otevřen i pro širokou veřejnost. Fond obdržel povolení ČNB a dnes je nabízen i retailové klientele. Minimální vklad se snížil z 10 000 korun na mnohem nižší částku, což je pro mnoho drobných investorů velmi dobrá zpráva. Klienti do fondu mohou ukládat své peníze pravidelně, což je u nás také nejrozšířenější forma investic a spoření. DRFG fond velmi dobře funguje a David Rusňák má detailně propracované schéma růstu. Nemovitosti, fondy a dluhopisy společnosti mají úspěch.

Kolektivní investování je stále v kurzu

V současné době se české ekonomice daří. Lidé mají k dispozici více peněz, které mohou investovat a nechávat je jen tak ležet na bankovních účtech, kde je minimální zhodnocení, se jim nevyplatí. Zvyšuje se i finanční gramotnost a lidé se více zajímají o své peníze. Banka jim jejich finance sice může spravovat, ale nemůže je zhodnocovat. Proto lidé nástroje kolektivního investování, a to i DRFG, opravdu hojně využívají. U privátní klientely se zvýšila roční investovaná částka o desítky i stovky procent. Dnes je investiční skupina DRFG vhodným partnerem i pro bonitnější klientelu, byl zvýšen podíl zahraniční a institucionální klientely a realitnímu fondu se daří. Nemovitosti jsou stále nejvyhledávanější formou investic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *