Michle a její postupná proměna

Michle se od svého vzniku (nebo alespoň první zmínky) v 12. století velmi změnila. Což dá rozum. Místo rozsáhlých zemědělských půd se tu staví nové a nové rezidence. Nově vznikající byty v Michli nyní můžeme najít na adrese Hadovitá. To je velmi zajímavá klikatá ulice. Návrh budov byl kvůli kopcovitému povrchu Michelské stráně složitý, nicméně se velmi povedl.

Velký prostor i komfort

Pohled na moderní bydlení se mění každou dekádu. Nyní lidé požadují maximum přírodního světla a velký prostor i komfort. To se povedlo zajímavých minimalistickým pojetím splnit. Každý z bytů ale samozřejmě čeká, co do něho nový majitel přiveze. Vlastní vkus je vždy vítán! Co bylo mezi dalšími nároky?

Samozřejmě lokalita. Praha 4 nabízí velmi zajímavý život. Jelikož není úplně v centru velkoměsta, jedná se o klidné místo vhodné pro rodinný život. Zároveň máte kolem sebe ale všechny výdobytky moderního světa. Nedaleko se nacházejí obchodní centra, fitness centra, skvělé restaurace… Pro rodiny s dětmi tu stojí také školy a školky pro ty nejmenší.

Financování pro vás

Hypoteční úvěr může být pro mnoho lidí velký strašák. Ne však u nás! Zajistíme pro vás velmi výhodné podmínky – nízké úrokové sazby, žádné poplatky navíc a také znalecký posudek zdarma. Naše společnost může také zajistit koordinaci mezi vámi a hypoteční bankou. Záleží jen na vás, o co budete mít zájem.

Zjistěte si více o nejmodernější rezidenci v Michli a přejděte na https://www.rezidencehadovita.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *