jidelni zidle

5 tipů, jak investovat do jídelní židle a sladit je s vaším novým designovým stolem

S nástupem nového roku mnoho z nás přemýšlí o změnách, které bychom mohli udělat ve svých interiérech. Jedním z nejoblíbenějších pokojů pro zahájení této transformace je jídelna. A pokud jste nyní právě koupili nový dřevěný jídelní stůl nebo jídelní židle z masivu, můžete se ptát, jak je správně sladit. Následujících 5 tipů vám s tím pomůže.

  1. Volte podobné materiály: Pokud máte dřevěný jídelní stůl, je logické, že k němu budou nejlépe ladit jídelní židle z masivu. Dřevo je přirozený a teplý materiál, který dodá vašemu interiéru příjemnou atmosféru.
  2. Sladěné barvy: Mějte na paměti, že různé druhy dřeva mají různé odstíny. Pokud je váš stůl světle dřevěný, snažte se najít židle ve stejném nebo podobném odstínu. Naopak, pokud je váš stůl tmavý, měly by být také židle tmavší.
  3. Nebojte se kontrastu: Pokud chcete vytvořit dramatický efekt, můžete zvolit židle v kontrastní barvě k vašemu stolu. Toto je skvělý způsob, jak přidat zájem a hloubku do vaší jídelny.
  4. Přemýšlejte o stylu: Vaše jídelní židle z masivu by měly odpovídat stylu vašeho stolu. Pokud je váš stůl moderní, vyhněte se židlím s příliš mnoha ornamenty. Naopak, pokud je váš stůl více tradiční, můžete zvolit židle s více detaily.
  5. Rozhodněte se pro nábytek na míru: Jestliže hledáte dokonalou shodu mezi židlemi a stolem, nejlepší volbou je nábytek na míru. Toto je skvělá volba pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že jejich jídelní soubor bude dokonale sladěný.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli cestu, pamatujte, že vaše jídelna by měla být místem, kde se cítíte pohodlně a kde se rádi sejdete s rodinou a přáteli. Takže vyberte jídelní židle z masivu a dřevěný jídelní stůl, které odpovídají vašemu stylu a vkusu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.