Do Rusňákova fondu může investovat téměř každý

Pod investiční skupinu DRFG spadá i značka investičních podílových fondů CZECH FUND. Klientům přináší stabilní zhodnocení, to se dlouhodobě pohybuje v rozmezí 4–5 % a nejnižší částka, kterou je do fondu možné investovat je pět set korun. V nemovitostním fondu jsou především nákupní zóny napříč Českou republikou.

Klientům, kteří chtějí investovat větší částky, DRFG nabízí dluhopisy. Ty jsou diverzifikovány do třech hlavních oblastí, na které se skupina zaměřuje. Je tak možné investovat do dluhopisů diverzifikovaných napříč skupinou, do budování telekomunikačních sítí a do nákupů komerčních nemovitostí. Dlouholetý seriózní přístup všem klientům dokazuje, že se nejedná o pyramidovou hru neboli letadlo. Investiční skupina DRFG se totiž řídí jasnou investiční filozofií, která upřednostňuje investice v oborech, jimž dobře rozumí, v lokalitách, které jsou jí kulturně i geograficky blízké a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl.

Rusňákova skupina rozšířila portfolio nemovitostí

Největší loňská akvizice skupiny DRFG byl nákup dvanácti retailových parků po celé České republice, další akvizicí byl pak nákup obchodní zóny v Litoměřicích a koupil i historický dům v Údolní ulici v Brně. Nájemníci těchto nemovitostí jsou například obchodní řetězce Billa, Penny Market, OBI a skupina AHOLD.

Díky těmto nákupům je aktuální hodnota nemovitostí, které investiční skupina DRFG spravuje, 6,3 miliard korun. Není to ale jediná oblast, na kterou se skupina Davida Rusňáka zaměřuje. Mezi další zájmy patří i telekomunikace a finanční služby.

Ve finanční distribuci DRFG pracují špičkový odborníci

Distributoři finančních produktů skupiny DRFG Davida Rusňáka mají ve svých řadách pouze experty z oblasti finančně analytických oborů, finančního práva a také osoby s rozsáhlými zkušenostmi z distribuce finančních služeb. Především synergie mezi těmito oblastmi přináší zásadní přidanou hodnotu v rámci finančních služeb. Investiční specialisté skupiny se zaměřují především na finanční služby spojené s investováním, ale v jejich portfoliu najdete i tradiční služby, jako je zprostředkování hypotečních úvěrů či pojištění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *