Řekněte stresu stop!

Žijte si svůj život na maximum! Užívejte si svého majetku a pečlivě vydělaných peněz. Ostatní nechte na pojišťovnách. Je to pravda, tyto instituce vám žití mohou velmi usnadnit. Pojištění odpovědnosti vás například může ochránit před mnoha nepříjemnými situacemi, do kterých se dostanete ani nevíte jak. Někdy zkrátka nestačí mnoho. Je jedno, zda upustíte mobil kamarádovi, kolegovi nebo úplně náhodné osobě. Bude vás to zkrátka něco stát. Mobil je ale ještě celkem snesitelná nehoda. Některé nehody vás ale mohou stát veškeré úspory. A splácet zbytečnou půjčku několik dalších let rozhodně nechcete.

Pokud máte ale pojištění správně uzavřené, můžete být v klidu. Pojišťovna za vás všechno uhradí. To vám jistě zařídí klid na duši.

Pojištění majetku a nemovitosti.

Mezi těmito pojištěními jsou značené rozdíly. Ty je před uzavřením velmi dobré znát předem. První jmenované se týká konkrétního objektu. Takže nemovitost = dům, chata ale také podlaha. Pojištění domácnosti se pak vztahuje na elektroniku či oblečení. Těchto věcí si jistě také velmi ceníte.

Klíčové je správně odhadnout hodnotu majetku, který chcete pojistit. Dojít totiž může k nadhodnocení nebo podhodnocení. V případě pojistné události si každá pojišťovna tento údaj logicky velmi dobře zkontroluje. Pokud pak vámi předložená cena neodpovídá realitě, může dojít k penalizaci nebo dokonce nevyplacení částky. A to rozhodně nechcete!

Scénáře pojistných událostí

Jedním ze scénářů, proti kterým pojištění chrání, je přírodní katastrofa. I když jich u nás v České republice naštěstí moc není, například požár může vzniknout velmi jednoduše. Zvláště pak při horkém létě, které tento rok bylo…

Pro více informací o pojištění majetku, nemovitostí a také zdraví klikněte na odkaz – https://ergo.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.