EET Pokladní systémy AWIS

V dnešní době již existuje pro elektronickou evidenci tržeb celá řada řešení, a to v mobilní i statické podobě. Nutno říci, že ne každý EET pokladní systém se hodí pro každého. Následující řádky by vám měly poskytnout alespoň stručnou odpověď na otázku, jaký způsob řešení EET pokladny je ideální pro vaši společnost.

Při výběru EET pokladny je nutné brát v úvahu hlavně velikost firmy

EET pokladna by měla být vybírána primárně s ohledem na to, jak velkou společnost máte. Je zřejmé, že drobní podnikatelé si vystačí s mobilem či tabletem a přenosnou tiskárnou. Takové řešení má ale samozřejmě několik limitů. Jedním z nejdůležitějších je skutečnost, že přístroje nejsou primárně určeny pro daný účel, a proto mají nízkou životnost. Dané řešení je proto doporučováno především pro podnikatele, kteří své tržby inkasují mimo provozovnu, mají jen jednotky zákazníků denně a současně nenabízí nějaké široké spektrum produktů nebo služeb. Pro malé a střední společnosti je však již takové řešení nedostačující a měly by si raději pořídit počítačovou pokladnu, jež bude vybavena displejem a příslušenstvím. Velké firmy si pak k tomuto účelu kupují komplexní informační systémy.

Paušál nebo jednorázovou platbu?

Dalším důležitým kritériem výběru je potom skutečnost, jestli chce majitel platit každý měsíc paušál nebo dá přednost trvalé licenci. Existuje i bezplatná verze, která je však limitována jen na určité množství položek. Proto se lze častěji setkat spíše se zmiňovanou možností předplatného, kdy je za měsíční paušál poskytnuta plná verze softwaru, jež obsahuje podporu, aktualizace i služby, které mohou mít třeba formu zálohování v cloudu. Díky tomu jsou vaše data mimo pokladny zálohována i na vzdáleném serveru, díky čemuž k nim máte přístup odkudkoli. Navíc se nemusíte bát případné poruchy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *