Užijte si lepší dárky s nebankovní půjčkou zdarma!

Přes rok vás mohlo překvapit několik nečekaných výdajů, na které jste použili finanční rezervu. Jenže nakonec roku už jste nestihli našetřit a nyní řešíte velký problém: za co nakoupit dárky pro vaše nejbližší. Jako řešení se nabízí nebankovní půjčka. Naučte se půjčit si dobře!

Lepší podmínky díky APNÚ a novele

Už dávno jsou pryč doby, kdy v České republice působilo několik desítek tisíc nebankovních společností. Mezi nimi se našly i takové, které neuváděly všechny informace a lákaly klienty na klamavou reklamu. Kvůli tomu se mnoho lidí dostalo do ještě větších finančních problémů. I proto si nebankovní půjčky vysloužily dost nelichotivou pověst. Vše postupně mění hlavně APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Jedná se o dobrovolné sdružení nebankovních společností. Jejich společnou aktivitou je měnit nebankovní sektor k lepšímu.

Všichni členové například musí dodržovat etický kodex. V něm se zavazují k férovému přístupu ke klientovi a k poskytování všech důležitých informací. Nový řád vnesla mezi nebankovní společnosti i novela zákona o spotřebitelském úvěru, více se o ní dozvíte tady.

Moderní půjčka funguje jako velmi rychlá pomoc

Nebankovní půjčky online mají oproti těm z banky řadu výhod. Nejvíc si klienti cení rychlosti, peníze se na účtu žadatele objeví třeba i do několika minut. Bodují i tím, že jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navíc si lidé volí sumu a dobu splatnosti, takže ji mohou snadno přizpůsobit vlastním potřebám. Pokud nemáte s nebankovní půjčkou zkušenosti, zaměřte se na nabídky zdarma. Abyste nemuseli dlouho hledat, vyzkoušejte Via SMS s.r.o.

Společnost nabízí na 30 dní zdarma půjčku v hodnotě až 8000 Kč. Via SMS s.r.o. je důvěryhodný, ověřený poskytovatelů úvěrů. Patří k zakládajícím členům APNÚ a kromě ČR působí také ve Španělsku, Polsku a dalších zemích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *