main img 16164277852

Dosáhli jste v životě významného milníku? Oslavte to plackou

Chystáte svatbu? Má se vám narodit první dítě? Anebo vás čekají zásnuby s osudovým partnerem? Oznamte to celému světu a jak jinak než plackou. Díky možnosti originálního návrhu si na placku můžete nechat připravit jakýkoliv motiv či text, který bude oznamovat vaši důležitou událost. Návrh je přitom velice snadný, intuitivní a zvládne ho i počítačový začátečník.

Jak brzy začít s plánováním svatby?

Ideálně co nejdříve. Optimální doba na přípravu středně velké svatby je jeden rok. Za tuto dobu stihnete v pohodě připravit vše, co je potřeba a zároveň si promyslet i detaily vašeho velkého dne. Jestliže plánujete svatbu takříkajíc narychlo, počítejte alespoň se 2 měsíci. Za kratší dobu si ani na malou svatbu moc lidí netroufne. Při plánování svatby jsou důležité maličkosti a ty je potřeba dlouho dopředu promýšlet.

Kolik hostů a kam na svatební cestu?

Velikost vaší svatby bude mít vliv na to, na kolik peněz vás celý den vyjde a v konečném důsledku i n to, kolik vám zbude na svatební cestu. I velkou svatbu můžete uřídit, raději ale s organizací jejích důležitých bodů oslovte svatební agenturu. Díky tomu se vám uvolní ruce na řešení drobných maličkostí, které si o to více užijete. Sami si tak můžete vyřešit například zasedací pořádek při svatební hostině nebo vzájemné představování rodiny ženicha a nevěsty. Anebo si prostě jen užít návrh placek, které toto všechno udělají za vás.

Placku jako jmenovku i oznámení o narození dítěte

Potřebujete-li, aby měl každý ze svatebních hostů na své hrudi připíchnutou placku se jménem či svojí rolí, není nic jednoduššího než mu ji podle vlastního návrhu nechat vyrobit. Placky vyjdou opravdu jen na pár korun a jejich vizuální efekt je překvapující. Stejně tak můžete plackou vtipně oznámit, že se vaše rodina rozroste. Ať již na svatbě nebo mimo ni, nechte si vyrobit placku, která to řekne za vás. Vy jen můžete spiklenecky kývnout na potvrzení otázky, zda je to opravdu pravda.

Životní jubileum

Placku můžete koneckonců nechat vyrobit také pro oslavence, který dosáhl kulatin, a rádi byste mu na oslavu přinesli opravdu originální dárek, který si uschová jako vzpomínku pro příští léta. Zrovna tak může být placka připomínkou výročí vaší svatby. K této příležitosti můžete v návrhu použít barevný podklad podle typu svatebního výročí. Dovedete si představit, jak se bude na hrudi dlouholetých manželů vypínat placka s číslem 50 na zlatém podkladu?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.